O nas

Boss Auto to dynamicznie rozwijająca się marka wyspecjalizowana w obsłudze finansowania samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki długotrwałej współpracy z ponad 30 firmami leasingowymi i wieloma dostawcami samochodów, oferujemy szeroki wybór pojazdów z finansowaniem zarówno dla klientów biznesów jak i osób fizycznych. W naszych działaniach kierujemy się zawsze dobrem klienta, dążąc do niezależnego i obiektywnego doboru najlepszej oferty. Dzięki współpracy z Go-leasing obsługujemy klientów w 60 oddziałach na terenie całej Polski.

Misja i wartości

Misją Boss Auto jest profesjonalna pomoc w doborze samochodu z najatrakcyjniejszym finansowaniem.

Kompleksowość

nasi klienci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków i rejestrujemy samochody.

Skuteczność

dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach.

Naszymi podstawowymi wartościami są:

Kompetencja

jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji.

Atrakcyjność

skala naszej działalności pozwala na indywidualne negocjacje z firmami leasingowymi i dostawcami pojazdów, co umożliwia przedstawienie najatrakcyjniejszej oferty na rynku.

Jesteśmy Rzetelną Firmą!

Jesteśmy dobrym partnerem do biznesu! Potwierdza to renomowany certyfikat "Rzetelna Firma", który otrzymaliśmy po szczegółowej weryfikacji naszej działalności. Nie musisz się o nic martwić, dbamy o najwyższą jakość!

Liczby mówią same za siebie

33
Posiadanych aut
48
Miesięcy leasingu
33
Posiadanych aut
33
Posiadanych aut